Celková výše cílových částek spoření právě dosáhla 19 084 408 213 Kč. 251 554 836 Přihlášení klienta

Spoření

Spoření do zlatých či stříbrných slitků je běžnou a jednou z nejbezpečnějších možností, jak ochránit a zhodnotit své prostředky.
Spoření do zlata a stříbra se v posledních letech stává skutečným trendem a jeho obliba dále roste. Vyplývá to z průzkumu agentury NMS.

Pavel Ryba, předseda představenstva společnosti Golden Gate CZ a.s., je často zván do televizního vysílání či v tisku vysvětluje fungování spoření a především jeho důležitost pro ochranu peněz před inflací právě prostřednictvím nákupu investičního zlata či stříbra na splátky.

Fyzické investiční kovy by měly být součástí portfolia každého investora. Kdo myslí na dlouhodobé zajištění, využívá i tzv. Zlatého a stříbrné důchodu, ve kterém lze spořit za výhodných podmínek do zlatých uncí (31,103 g) a stříbrných slitků o váze 1 kg.

Jak funguje spoření s Golden Gate?

Jaké spoření si vybrat?
Nabízíme širokou škálu spořicích programů již od 500 Kč měsíčně, lidé však nejčastěji spoří v průměru 1 500 až 2 000 Kč.  Vybrat si můžete z klasického Spoření do Zlata a stříbra, spoření Bezpečná hypotéka, spoření Zlatý a stříbrný důchod nebo Spoření klokánek.