Celková výše cílových částek spoření právě dosáhla 8 774 274 606 Kč. 251 554 836 Přihlášení klienta

Certifikáty

Zlaté slitky The Perth Mint

Na přední straně slitku je vyznačen výrobce, čistá váha v gramech, identifikační číslo slitku a motiv labutě – loga australské mincovny The Perth Mint. Na zadní straně slitku figuruje motiv klokana. Slitky jsou z 24karátového zlata (ryzost 999,9/1000) a odpovídají londýnskému standardu Good Delivery, a jsou proto bez problémů akceptovány na všech trzích. Doklady autenticity (logo dodavatele, rafinéra, unikátní číslo) a váha jsou deklarovány na přední straně slitku.

Zlaté slitky Argor-Heraeus SA

Každá zlatá cihla Argor-Heraeus má svůj certifikát a je opatřena unikátním výrobním číslem. Slitky o hmotnosti od 1 g do 100 g jsou ražené a společně s certifikátem jsou zataveny v ochranné fólii. Zlaté cihly od 250 g do 1 000 g jsou lité, dodávají se volně a certifikát je k nim přiložen ve formátu A5. Na každém slitku jsou vyraženy následující údaje: logo výrobce, země původu, hmotnost, ryzost, punc a výrobní číslo. Všechny tyto údaje jsou vždy i na certifikátu. Zlaté cihly Argor-Heraeus se vyrábějí z ryzího 24karátového zlata. V číselném vyjádření je ryzost 999,9/1000.

Švýcarské zlaté slitky z 24karátového zlata certifikované švýcarskou firmou Argor-Heraeus SA odpovídají londýnskému standardu Good Delivery, a jsou proto bez problémů akceptovány na všech trzích. Doklady autenticity (logo dodavatele, rafinéra, unikátní číslo) a váha jsou deklarovány na přední straně slitku.