Goldbarren

Aktuální informace k nákupu drahých kovů

Jsme rádi, že vás můžeme informovat o zmírnění preventivních opatření a uvolnění limitů pro nákup drahých kovů.

  • Uvolňujeme aktuálně možnost nákupu zlatých investičních slitků v komoditním účtu bez omezení.
  • Zároveň zvyšujeme maximální denní limit na nákup stříbrných investičních slitků 1 kg na 5 000 Kč.
  • Stříbrné investiční mince v tubách po 25 ks je možné nakupovat v komoditním účtu bez omezení.
  • Stříbrné investiční slitky menších gramáží (méně než 1 kg) a platinové slitky jsou na trhu zatím i nadále nedostupné. V případě změny situace vás budeme informovat.
  • Aktuálně je již možné objednávat termíny osobního vyzvednutí kovů na adrese Praha 6, Wuchterlova v termínech od 22. června 2020. Výdej bude probíhat 4 dny v týdnu, vždy od pondělí do čtvrtka. Díky navýšení kapacity výdeje na Václavském náměstí i v regionech můžete ještě využít několika volných termínů v červnu a červenci.

Až do konce září 2020 nebudeme účtovat klientům poplatky za uskladnění zakoupeného zboží. Od 1. října budou opět náklady na uskladnění klientům bez výjimky účtovány. Využijte prosím včasné rezervace termínu osobního vyzvednutí, případně využijte k dodání služeb České pošty.

sdílejte článek

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email

Důležité upozornění

Naše výdejní místa jsou od 22. 10. 2020 i nadále k dispozici pro rezervovaný výdej kovů. Z důvodů omezení však není možný prodej za hotové, ani prodej materiálů a knih. Doporučujeme využít možnosti zaslání zboží prostřednictvím poštovní zásilky.

Děkujeme

Kontaktní formulář