Hana Bambuleová: Společně posouváme hranice

Hanka Bambuleová

Hanka Bambuleová vystudovala Provozně ekonomickou fakultu České zemědělské univerzity v Praze. Během studií pracovala na různých asistentských pozicích, po promoci byla zaměstnaná ve společnosti Bontonfilm, a.s. v distribuci filmů do kin.

„K drahým kovům a speciálně mincím mám blízko již od dětství, protože mě k tomu vedl tatínek, který je numismatik. Proto, když se mi naskytla příležitost pracovat pro rozvíjející se společnost zabývající se investováním do drahých kovů, neváhala jsem a šla do toho,“ vzpomíná Hanka.

Součástí týmu Golden Gate je prakticky od počátku od února 2012, kdy nastoupila nejprve jako asistentka a poté se stala finanční manažerkou. V lednu 2015 se stala členem představenstva a v listopadu téhož roku byla jmenována provozní ředitelkou. „Prošla jsem si téměř všemi činnostmi, které jsou nutné k tomu, aby klient obdržel svůj kousek zlata,“ popisuje. Na práci v Golden Gate ji nejvíc baví fakt, že je zde možné téměř vše a že společně dokážeme posouvat hranice. „Díky své znalosti procesů od počátku společnosti navíc mohu přispět k jejímu budoucímu rozvoji,“ doplňuje.

Od roku 2017 je na rodičovské dovolené, letos v lednu se jí narodil druhý syn. „Jsem ráda, že přesto mohu být stále částečně při tom, jak se Golden Gate rozrůstá a neustále zlepšuje,“ uzavírá Hanka.

Důležité upozornění

Naše výdejní místa jsou od 22. 10. 2020 i nadále k dispozici pro rezervovaný výdej kovů. Z důvodů omezení však není možný prodej za hotové, ani prodej materiálů a knih. Doporučujeme využít možnosti zaslání zboží prostřednictvím poštovní zásilky.

Děkujeme

Kontaktní formulář