PROFIL SPOLEČNOSTI

Společnost GOLDEN GATE je lídrem českého trhu s investičními drahými kovy.

Akciovou společnost GOLDEN GATE CZ a.s. založili Pavel Ryba a Pavel Kupka a je stále v rukou ryze českých majitelů. Jejich cílem bylo vybudovat firmu, která široké veřejnosti umožní investice do zlata a stříbra prostřednictvím spoření.

Za úspěchem firmy vždy stojí konkrétní lidé. Nám se podařilo dát dohromady skvělý tým kolegů, profesionální a vzdělané obchodníky. Klademe důraz na špičkový klientský servis, odborné vzdělávání a maximální otevřenost vůči klientům i veřejnosti. Další naší předností je, že již několik let nakupujeme drahé kovy přímo od nejvýznamnějších světových sléváren a mincoven.

Našim klientům umíme ale nabídnout ještě něco cennějšího, než jsou drahé kovy: ekonomické souvislosti a pochopení principů, jak funguje svět peněz, a v neposlední řadě dlouhodobou vizi, jak si vybudovat vlastní bohatství v souladu s ekonomickými cykly.

Určujeme trendy ve spoření do drahých kovů. Vytvořili jsme revoluční produkt Komoditní účet, který jako první na trhu nabízí spoření do zlata, stříbra a platiny v jediném produktu.

Ambasadoři

Vize

Ve světě investic nejvíce záleží na tom, v jaké fázi ekonomického cyklu se právě nacházíme.

Lidem nyní doporučujeme nakupovat drahé kovy, protože patří k podhodnoceným aktivům a je pro ně správný čas. Stejným způsobem nyní investují a spoří naši akcionáři i poradci.

Chceme, aby naši klienti využili příznivých cen zlata, stříbra i platiny a vybudovali si rezervu v jedinečném protikrizovém aktivu. Klienty tak systematicky připravujeme na změnu ekonomického cyklu, který nás čeká. V tomto období dojde k razantnímu přerozdělení bohatství lidí. Většina domácností z něj, bohužel, vyjde se značnou ztrátou, pokud nebudou mít své finanční portfolio dostatečně diverzifikované.

Tomu chceme předcházet tím, že část finančních rezerv a prostředků našich klientů převádíme do drahých kovů. Po změně podmínek na finančních trzích budeme zisky ze zhodnocených drahých kovů přesouvat do aktiv v tu dobu podhodnocených, jimiž budou akcie nebo nemovitosti.

V následujících letech předpokládáme dynamický nárůst počtu klientů a investovaných prostředků zejména do zlata a stříbra, neboť český trh s drahými kovy je stále ještě na svém počátku. Aktuálně do těchto komodit investují přibližně pouze 3 % české populace a objem tvoří zhruba 0,3 % z necelých 6,3 bil. Kč, které mají lidé v České republice ve finančních produktech. Čeká nás ještě hodně práce, abychom dostali drahé kovy do každé české domácnosti.

Golden Gate v médiích

Představitelé GOLDEN GATE bývají často oslovováni sdělovacími prostředky, aby se vyjádřili k aktuálním ekonomickým tématům. Obchodní ředitel Pavel Ryba pravidelně komentuje pro hlavní ekonomická média vývoj na trzích a dění v ekonomice. Makroekonom Marek Brávník na serveru iDnes.cz v seriálu Škola investora radí, jak správně a efektivně investovat.

Partneři

Golden Gate odebírá zlato a stříbro od světových sléváren napřímo, bez prostředníků.

Spolupracujeme pouze s nejlepšími slévárnami, které splňují přísné standardy a mohou pro své produkty používat označení Good Delivery – certifikát, jenž umožňuje se zlatem kdekoli na světě obchodovat a označuje investiční slitky nejvyšší kvality. Více

Mince z naší dílny

Sedm divů světa

Sada Sedm divů světa Golden Gate

První vlastní série uncových stříbrných mincí v kvalitě Proof. Série obsahuje motivy novodobých divů světa: sochu Cristo Redentor v Rio de Janeiro, italské Colosseum, Velkou čínskou zeď, monumentální pomník Tádž Mahal, ruiny kultovního města Machu Picchu, zříceninu mayského města Chichén Itzá a skalní město Petra. 

Mince Lovely Baby

K příležitosti narození dítěte jsme vydali vlastní unikátní minci z ryzího stříbra Lovely Baby. Mince dává miminku do vínku ochranu, prosperitu a štěstí.  Mince je zabalena v luxusním dárkovém balení s kartičkou pro osobní věnování. Krabičku je navíc možné vysunout a využít jako vzpomínku na první nejkrásnější chvilky.  

Kontaktní formulář