Celková výše cílových částek spoření právě dosáhla 16 826 695 735 Kč. 251 554 836 Přihlášení klienta

Akcionáři

Když máš nápad, cesta se vždycky najde…

Kupka_Ryba
Zakladatelé společnosti, Pavel Ryba a Pavel Kupka, se věnují obchodu již více než deset let. Dlouhodobě se vzdělávají a pracují na sobě. Cesta osobního růstu je dostala k myšlence svobody každého člověka. A ta se nezřídka pojí s tím, jak je schopen zajistit a ochránit své živobytí. To je nerozlučně spjato s ekonomickými cykly. Ty buď známe a využíváme ve svůj prospěch, nebo využívají ony nás.
Aby Golden Gate CZ a.s. pomohla k nezávislosti co nejvíce lidem, vybrala si komoditu odjakživa se svobodou spojenou: zlato a stříbro. Rozhodla se zpřístupnit díky Zlatému spoření investiční zlato a stříbro téměř každému, kdo chce mít maximální kontrolu nad svým majetkem a budoucím životem. Navíc pravidelně vzdělává nejen své obchodníky, ale i klienty a širokou veřejnost.

Když nápadu věříš, přidají se správní lidé…

Tak se stalo, že se z myšlenky stal projekt a z něj vyrostl podnikatelský plán na mnoho let.  Aby takový plán uspěl v dnešní komplikované době plné konkurence, je zapotřebí silného partnera s velkými zkušenostmi a dostatečným kapitálem. Tím se pro Golden Gate CZ a.s. stali zakladatelé a majitelé společnosti Miton. Autoři takových projektů jako je Slevomat.cz či Heureka.cz nebo Chytryhonza.cz a mnoho dalších.

Vzniklo tak stabilní a pevné spojení obrovského nadšení a vize na straně jedné a velkých zkušeností a zdravého kapitálu na straně druhé. Výsledkem jsou tisíce spokojených klientů a stovky spolupracovníků v Čechách i na Slovensku, kteří si díky Golden Gate CZ a.s. zásadně změnili kvalitu života. Poslání je stále stejné: být jedničkou ve spoření do zlata a stříbra v České republice.

Společně jsme oporou klientům v rozbouřeném finančním světě…