Image13

Preventivní provozní opatření s ohledem na danou situaci

Vážení klienti a zájemci o investiční kovy,

v souladu se zavedením mimořádných opatření proti šíření nákazy koronavirem v České republice jsme se rozhodli na tuto situaci reagovat ve prospěch Vás, našich klientů. Všechna níže uvedená provozní opatření jsou čistě preventivní a cílem je Vám usnadnit současnou situaci a minimalizovat rizika. Zároveň pro Vás nadále zajišťujeme bezproblémové fungování nákupu, fixování a přidělování zakoupeného zboží. To je pro nás z hlediska Vašich aktuálně zvýšených požadavků na nákup drahých kovů prioritní.

Dočasné provozní změny se týkají především osobního přebírání kovů a budou platná od pondělí 16. března do odvolání.

Osobní vydávání kovů bude ve všech regionech preventivně po celou tuto dobu pozastaveno, klienti mohou v případě zájmu využít možnosti zaslání zboží poštou. Všichni klienti, kteří již mají na toto období objednán termín osobní vyzvednutí, bude po vzájemné domluvě termín přesunut na měsíc květen. Všem těmto klientům nebude účtován poplatek za nevyzvednutí zboží (automatické uložení zboží do úschovy).

Do odvolání pozastavujeme možnost osobního výkupu drahých kovů, a to i na centrále v Praze 1. Pro případný výkup drahých kovů můžete využít zasílání zboží poštou. Doporučujeme, abyste dodrželi níže uvedenou specifikaci zásilky tak, aby byla vaše zásilka osobně doručena do sídla naší společnosti poštovním doručovatelem (při překročení limitů bude zásilka uložena na poště a výkup bude v čase prodloužen):

  • v jedné zásilce zasílejte zboží o maximální hmotnosti 2 kg s hodnotou pojištění zásilky maximálně do 149.000 Kč
  • při větším objemu nebo hodnotě zboží jej prosím rozdělte do více zásilek dle výše uvedených limitů

Zároveň všem klientům nebude opět až do odvolání účtován poplatek za nevyzvednutí zboží (automatické uložení zboží do úschovy). Prozatím je i nadále možné zasílání kovů poštou.

Dále pro Vás v následujících týdnech budeme připravovat online informace a semináře, kde budou kromě standardního vzdělávání doplněny také o aktuální informace a praktická doporučení. Dne 26.3.2020 od 19:00 hodin bude webinář na téma přednášky „Cykly bohatství“, která bude aktualizovaná o čerstvá data a možné vývoje na trzích. Budete včas informováni o možnosti připojení.

Mezitím jsme pro vás připravili nové video, které vysvětluje aktuální situaci na trzích. Najdete v něm odpovědi na častou otázku posledních dnů, co že se to děje s cenami nejen drahých kovů, ale i akcií a dluhopisů. Video vám pomůže zorientovat se v aktuálním ekonomickém dění, srovnává historické události v porovnání se současnou situací a předkládá i odhad, co se s největší pravděpodobností bude v následujících týdnech a měsících odehrávat. Doufáme, že vám i tyto informace pomohou se lépe zorientovat v dnešní velmi turbulentní a nelehké době.

Doufáme, že přijaté dočasné provozní opatření přijmete s pochopením a že Vám ulehčí současnou situaci.

Děkujeme Vám,
tým GOLDEN GATE

sdílejte článek

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email

Důležité upozornění

Naše výdejní místa jsou od 22. 10. 2020 i nadále k dispozici pro rezervovaný výdej kovů. Z důvodů omezení však není možný prodej za hotové, ani prodej materiálů a knih. Doporučujeme využít možnosti zaslání zboží prostřednictvím poštovní zásilky.

Děkujeme

Kontaktní formulář