Upozornění: Vzhledem k mimořádné situaci jsme provedli preventivní provozní opatření pro minimalizaci rizik spojených s nákazou koronavirem – Více informací.

Upozornění: Opatření – koronavirus Více informací

Tomáš Míča

Tomáš Míča

„Golden Gate je mé nejlepší pracovní rozhodnutí .“

Pracovní svět finančního ředitele Golden Gate Tomáše Míči tvoří hlavně čísla. Přesto je ve svých hodnotách nestaví na první místo. Důležitější jsou pro něj dobré vztahy, spolehliví kolegové a kvalitní produkt.

Tomáš Míča patří k nejužšímu vedení firmy. V tandemu s předsedou představenstva Liborem Brůnou pečuje o plynulý chod společnosti. Zatímco se Tomáš stará o vše, co se týká finanční a právní agendy, Libor řídí záležitosti kolem logistiky a fyzického kovu. V ostatních klíčových oblastech pak rozhodují společně. „Fungujeme spolu téměř telepaticky, v mnoha věcech se prolínáme a jsme vzájemně zastupitelní. Dalším duem ve vedení firmy jsou Pavlové (Pavel Ryba a Pavel Kupka – pozn. red.), ti zodpovídají za fungování obchodní sítě. Vše pak doplňuje a zastřešuje Honza Kubr, který je hlavním mozkem v oblasti informačních technologií,“ přibližuje Tomáš fungování firmy.

sdílejte článek

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Kontaktní formulář