NÁKUP zlatA U GOLDEN GATE

Společnost GOLDEN GATE CZ a.s. nabízí svým klientům investiční zlaté slitky (někdy též označované zlaté cihly) v gramážích od 1 g do 250 g a také investiční zlaté mince

Nakupování zlata má tradici dlouhou jako lidstvo samo. Nákup zlatých slitků či mincí je jednoduchý. Zlato je cenově dostupné již od pár tisíc korun a jeho likvidita (tj. směna zpět na peníze) je v řádu desítek hodin.

Toto všechno tvoří ze zlata jednu z nejoblíbenějších investičních příležitostí v dějinách lidstva. V souvislosti s politickou i ekonomickou celosvětovou situací je nákup zlata v dnešní době logickou volbou každého zodpovědného člověka, který chce ochránit svůj majetek a zajistit sebe a své blízké.

GOLDEN GATE CZ a.s. nabízí nadstandardní výkupní podmínky a prvotřídní vlastní informační servis. Budete tak mít vždy přehled a silného spojence ve vašich zlatých investicích. Samozřejmostí je osobní přístup ke každému klientovi.

shutterstock_115609993_small

MOŽNOSTI NÁKUPU ZLATA

Nabízíme vám jednorázový nákup zlatých slitků nebo mincí přes náš e-shop nebo vám nabízíme možnost investovat pravidelně pár stovek měsíčně a postupně si koupit zlatý slitek. Záleží jen na vašich preferencích a možnostech.

Jednorázový nákup v e-shopu

Nákup zlatých slitků či mincí je jednoduchý a rychlý. Zlato je cenově dostupné již od pár tisíc korun. Garantujeme výkup a zlato a stříbro odebíráme od světových sléváren napřímo, bez prostředníků.

Pravidelné spoření do zlata

Spoření do drahých kovů je běžnou a jednou z nejbezpečnějších a nejjednodušších možností, jak ochránit a zhodnotit své prostředky. Proto jsme připravili variantu, která je dostupná naprosto pro každého! Je to náš unikátní KOMODITNÍ ÚČET. Postupně na splátky kupujete kovy vyšších gramáží a tím šetříte. 

Golden Gate CZ

Důležité upozornění

Naše výdejní místa jsou od 22. 10. 2020 i nadále k dispozici pro rezervovaný výdej kovů. Z důvodů omezení však není možný prodej za hotové, ani prodej materiálů a knih. Doporučujeme využít možnosti zaslání zboží prostřednictvím poštovní zásilky.

Děkujeme

Kontaktní formulář