Gabriela Milfortová: Vše, co radím, jsem poznala na vlastní kůži

V Golden Gate jí nikdo neřekne jinak než „Gabča“. Do firmy nastoupila v červnu 2011, za tu dobu se jí podařilo vypracovat na pozici oblastní ředitelky a dnes vede tým 90 obchodníků. Kromě toho učí ostatní, jak si správně zorganizovat svůj čas a jak najít rovnováhu mezi rodinným a pracovním životem. Jak to dokázala? Nikdy se nevzdala a stále na sobě pracuje.

Život se s Gabčou už od začátku příliš nemazlil. Náročné dětství poznamenala nejen vážná nemoc a následné úmrtí blízké osoby, ale také její vlastní astma a těžké migrény. Hledala proto cesty, jak se uzdravit. „Věřím, že je normální být zdravý,“ říká. Už v 15 letech byla na svém prvním kurzu Silvovy metody. Díky dalšímu hledání a studování psychosomatiky se pomocí metody kineziologie zbavila ve 23 letech astmatu i migrén. „Ten posun mě tak nadchl, že jsem začala studovat literaturu a absolvovala pětiletý sebezkušenostní výcvik u Zdeňky Jordánové. Také jsem začala pronikat do síly slov a jejich účinků díky NLP – neurolingvistickému programování. Tam jsem objevila, jak moc je propojené naše fyzické tělo s naší myslí a jak lze skrze jedno ovlivnit druhé. Nikdy mě snad nepřestane bavit, co všechno se dá s lidskou myslí dokázat, když člověk ví, jak na ni. Vlastně – jak na sebe. A to se učím a objevuju pořád,“ vysvětluje Gabča.

Když nahlédla, jakým způsobem pracuje naše mysl, chtěla pochopit i prozaičtější věci, například jak funguje svět peněz. „Doma jsme jich nikdy moc neměli, u nás se hodně pracovalo rukama, poctivě, a přesto za málo,“ vypráví. Po maturitě si proto udělala živnostenský list a pustila se do studia finančního poradenství. V roce 2006 začala pracovat pro společnost, ve které se časem stala asistentkou marketingové ředitelky. „Naučila jsem se u ní opravdu hodně. Byla mi inspirací a průvodkyní do světa velkých jednání. Celkové klima ve firmě ale bylo lidsky proti mým hodnotám a po čase jsem skončila v momentě, kdy jsem fyzicky zkolabovala z přepracování, 16 hodin denně, 6 dní v týdnu…,“ vysvětluje Gabča, proč je pro ni téma pracovní a životní rovnováhy blízké a osobní.

Skutečně podnikatelsky myslet a pracovat se podle svých slov naučila až v Golden Gate. V té době měla za sebou několik chybných investičních rozhodnutí, která ji v součtu stála přes milion korun. „V ušlých příležitostech je to tím pádem mnohem víc. Beru to jako školné. Říkám tomu hypotéka na blbost. Všechno, co druhým radím, mám odžité, na vlastních rozbitých kolenou odzkoušené. Ať už se to týká peněz, životní rovnováhy, nebo zdraví,“ uzavírá Gabča. Své zkušenosti se nyní snaží předávat dále. Přednáší v Golden Gate na seminářích a školeních a do Golden Gate Magazínu připravuje pravidelný sloupek „Rada nad zlato“ s tipy a inspiracemi, jak se mít lépe v pracovním i osobním životě.

Důležité upozornění

Naše výdejní místa jsou od 22. 10. 2020 i nadále k dispozici pro rezervovaný výdej kovů. Z důvodů omezení však není možný prodej za hotové, ani prodej materiálů a knih. Doporučujeme využít možnosti zaslání zboží prostřednictvím poštovní zásilky.

Děkujeme

Kontaktní formulář