x
23.11.2023
19.11.2023

Golden Gate Magazín 11/2023

Shrnutí jedenáctého ročníku Vyšehradského fóra a přednášek ekonoma Štěpána Pírka a hlavního analytika Golden Gate Pavla Ryby. Též nabídneme pokračování rozhovoru s ekonomkou Janou Matesovou o tom, jak nastartovat podnikatelské prostředí v Česku a představíme dlouho očekávanou minci Rok Draka 2024 z Lunární série III.

Shrnutí jedenáctého ročníku Vyšehradského fóra a přednášek ekonoma Štěpána Pírka a hlavního analytika Golden Gate Pavla Ryby. Štěpán se věnoval trendům, které mohou ovlivnit naši ekonomickou budoucnost jako je demografický vývoj a stárnutí naší společnosti, deglobalizace světové ekonomiky a dekarbonizace známá pod pojmem Green Deal. Ačkoli je šetrnější k našemu životnímu prostředí, bude stát peníze navíc a tím bude také tlačit na růst cen. Ze všech těchto důvodů je dobré vzít osud do svých rukou a začít si spořit a nepřestávat. Pavel Ryba se ve své přednášce věnoval nejlepší investici, kterou v životě můžeme udělat – seberozvoji. Nejcennější aktivum je naše schopnost vydělávat peníze. Úspěšní lidé si to uvědomují, a proto neustále rozvíjejí své schopnosti, aby měli větší a větší cenu na trhu práce. Kromě většího příjmu nám tato schopnost přinese práci, která je smysluplná, naplňující a poskytující potřebnou službu společnosti.

V tomto čísle vám též nabídneme pokračování rozhovoru s ekonomkou Janou Matesovou o tom, jak nastartovat podnikatelské prostředí v Česku a představíme dlouho očekávanou minci Rok Draka 2024 z Lunární série III.

Tento článek je součástí našeho magazínu

Přečíst magazín
Stručně o tomto vydání

Přečíst magazín

Přihlaste se na událost

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Děkujeme! Další informace obdržíte do Vašeho emailu.
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu a zkontrolujte vaše připojení k internetu.
Odkaz na přílohu

Další články z této kategorie

Chcete ochránit své úspory?

Nechte si nezávazně poradit, rádi vám pomůžeme. Napište nám a my se vám v nejbližší době ozveme.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Děkujeme! Zprávu jsme v pořádku obdrželi.
Brzy se Vám ozve jeden z našich zkušených poradců.
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu a zkontrolujte vaše připojení k internetu.

60 poboček se skutečnými odborníky

Od začátku Golden Gate je pro nás důležité být tu pro vás osobně. Proto jsme vybudovali silnou síť poboček po celé České republice, kde nás můžete navštívit a poradit se s našimi certifikovanými poradci. Některé naše kanceláře fungují zároveň jako prostor pro bezpečné vyzvednutí kovů a jejich budoucí výkup. Přijďte se k nám přesvědčit, že vlastnit drahé kovy a bitcoin může opravdu každý.

Zobrazit pobočky

Vracíme penězům hodnotu

Pro ochranu vašich úspor si zvolte důvěryhodného partnera s historií

238+

tun prodaných drahých kovů

70 543

spokojených klientů

13 let

chráníme vaše úspory

60

poboček po celé ČR