x
20.2.2024
19.2.2024

Golden Gate Magazín 2/2024

V únorovém vydání si tradičně shrneme uplynulý rok z pohledu naší společnosti v rozhovoru s Liborem Brůnou a Tomášem Míčou. Dozvíte se, jak vnímají uplynulé období z jejich osobních pohledů. Přestože jsme poprvé po čtyřech letech nezaznamenali rekordní rok, považujeme ho za úspěšný. Poptávka po zlatě byla silná především v 1. čtvrtletí v důsledku bankovní krize v Americe a pak ve 4. čtvrtletí, kdy mělo vliv dosažení historického maxima na ceně zlata. Prozradíme i plány do budoucna a na jaké nové produkty se v brzké době můžete těšit.

V únorovém vydání si tradičně shrneme uplynulý rok z pohledu naší společnosti v rozhovoru s Liborem Brůnou a Tomášem Míčou. Dozvíte se, jak vnímají uplynulé období z jejich osobních pohledů. Přestože jsme poprvé po čtyřech letech nezaznamenali rekordní rok, považujeme ho za úspěšný. Více podrobností, jak se nám dařilo, uvádíme v hlavním článku. Prozradíme i plány do budoucna a na jaké nové produkty se v brzké době můžete těšit.

Dále se od Rosti Plachého dočtete, jak schválení bitcoinového ETF ovlivnilo jeho aktuální cenu a jaké další události ohledně bitcoinu se vyplatí sledovat. V naší nové rubrice Příběhy zlata se podíváme na ukončení zlatého standardu a jaké důsledky to mělo pro světovou ekonomiku dle nejznámějších ekonomů své doby. Nechybí ani tip na zajímavý produkt. Tentokrát vám místo mince představíme unikátní stříbrný slitek z produkce arizonské slévárny Scottsdale Mint, která je zároveň naším přímým dodavatelem.

Tento článek je součástí našeho magazínu

Přečíst magazín
Stručně o tomto vydání

Přečíst magazín

Přihlaste se na událost

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Děkujeme! Další informace obdržíte do Vašeho emailu.
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu a zkontrolujte vaše připojení k internetu.
Odkaz na přílohu

Další články z této kategorie

Chcete ochránit své úspory?

Nechte si nezávazně poradit, rádi vám pomůžeme. Napište nám a my se vám v nejbližší době ozveme.

Odesláním potvrzujete, že jste se seznámil/a s pravidly pro zpracování osobních údajů.
Děkujeme! Zprávu jsme v pořádku obdrželi.
Brzy se Vám ozve jeden z našich zkušených poradců.
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu a zkontrolujte vaše připojení k internetu.

61 poboček se skutečnými odborníky

Od začátku Golden Gate je pro nás důležité být tu pro vás osobně. Proto jsme vybudovali silnou síť poboček po celé České republice, kde nás můžete navštívit a poradit se s našimi certifikovanými poradci. Některé naše kanceláře fungují zároveň jako prostor pro bezpečné vyzvednutí kovů a jejich budoucí výkup. Přijďte se k nám přesvědčit, že vlastnit drahé kovy a bitcoin může opravdu každý.

Zobrazit pobočky

Vracíme penězům hodnotu

Pro ochranu vašich úspor si zvolte důvěryhodného partnera s historií

28 mld.+

korun jste
s námi již
investovali

71 698

spokojených klientů

13 let

chráníme vaše úspory

61

poboček po celé ČR