x
22.4.2024
22.4.2024

Golden Gate Magazín 4/2024

V tomto čísle vám představíme náš nový unikátní projekt, fotografii vytištěnou na stříbrném plátu. Dále se budeme věnovat důležité události, tzv. půlení bitcoinu. Co od něj očekávat a proč k němu dochází, vám prozradí náš analytik Pavel Ryba. Hlavní rozhovor patří bývalému viceguvernérovi České národní banky a v současné době propagátorovi českého sklářství Pavlu Kysilkovi. Povídali jsme si o příčinách inflace, energetice a také, co stojí za světovým úspěchem českých sklářů.

V tomto čísle bychom vám rádi představili náš nový unikátní projekt, který jsme připravili spolu se společností Czech Photo – fotografii vytištěnou na stříbrném plátu. Jde o zajímavou investici, originální sběratelský i umělecký kousek, jehož nákupem zároveň přispíváte na ochranu české přírody.

Dále se budeme věnovat důležité události, na kterou čekají všichni investoři do kryptoměn, tzv. půlení bitcoinu. Co předně od této události očekávat a proč k ní dochází, vám prozradí náš analytik Pavel Ryba.

Hlavní rozhovor patří bývalému viceguvernérovi České národní banky a v současné době propagátorovi českého sklářství Pavlu Kysilkovi. Povídali jsme si o příčinách inflace, energetice a také, co stojí za světovým úspěchem českých sklářů.

Australská mincovna The Perth Mint si v těchto dnech připomíná 125. výročí svého vzniku a k této příležitosti vydala speciální minci, která propojuje její nejslavnější motivy: klokana, ledňáčka a koalu. Věříme, že si tuto mimořádnou minci nenecháte ujít a přidáte ji do své sbírky. Mincovna v Perthu vznikla v reakci na australskou zlatou horečku, která na dlouhou dobu ekonomicky ovlivnila Západní Austrálii. Nemenší vliv na hospodářství však měla také zlatá horečka na západě Spojených států amerických. V rubrice Příběhy zlata si proto tuto slavnou etapu připomeneme.

Tento článek je součástí našeho magazínu

Přečíst magazín
Stručně o tomto vydání

Přečíst magazín

Přihlaste se na událost

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Děkujeme! Další informace obdržíte do Vašeho emailu.
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu a zkontrolujte vaše připojení k internetu.
Odkaz na přílohu

Další články z této kategorie

Chcete ochránit své úspory?

Nechte si nezávazně poradit, rádi vám pomůžeme. Napište nám a my se vám v nejbližší době ozveme.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Děkujeme! Zprávu jsme v pořádku obdrželi.
Brzy se Vám ozve jeden z našich zkušených poradců.
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu a zkontrolujte vaše připojení k internetu.

59 poboček se skutečnými odborníky

Od začátku Golden Gate je pro nás důležité být tu pro vás osobně. Proto jsme vybudovali silnou síť poboček po celé České republice, kde nás můžete navštívit a poradit se s našimi certifikovanými poradci. Některé naše kanceláře fungují zároveň jako prostor pro bezpečné vyzvednutí kovů a jejich budoucí výkup. Přijďte se k nám přesvědčit, že vlastnit drahé kovy a bitcoin může opravdu každý.

Zobrazit pobočky

Vracíme penězům hodnotu

Pro ochranu vašich úspor si zvolte důvěryhodného partnera s historií

238+

tun prodaných drahých kovů

70 724

spokojených klientů

13 let

chráníme vaše úspory

59

poboček po celé ČR