x
18.3.2024
13.3.2024

Propojujeme umění, investice a ochranu přírody

Ani mince, ani slitek… Ve spolupráci se společností Czech Photo jsme pro vás připravili zcela unikátní produkt – fotografii vytištěnou na stříbře. Prvním dílem této sběratelské a investiční edice je Zimní stehlík.

Autorem snímku je wildlife fotograf a spoluzakladatel soutěže Czech Nature Photo Michal Kraus. Soutěž organizuje společnost Czech Photo pod heslem „Lidé dokáží chránit jen to, co znají“.

Fotografie tištěná na stříbrném plátu je světovou novinkou, zatím ji představilo pouze několik světových mincoven. Také my jsme chtěli našim klientům nabídnout tento jedinečný produkt, který má investiční a zároveň sběratelskou hodnotu. Zakoupit si ji můžete u našich poradců nebo v našem e-shopu. V přísně limitované edici vyjde pouhých 300 kusů.

„Fotografie na stříbře je vytištěna UV inkoustovými tiskárnami s využitím vysoce přesné technologie při nízkých rychlostech s použitím ekologicky šetrného inkoustu. Natištěný motiv pak působí živě, plasticky a má věrné barvy, které jsou dlouhodobě trvanlivé a neměnné,“ popisuje proces výroby náš manažer péče o zákazníky Pavel Řihák.

Část výtěžku věnujeme na podporu České společnosti ornitologické, která zkoumá a chrání ptáky, jejich prostředí a přírodu jako celek a svou činností k tomu motivuje i širokou veřejnost. Tímto novým projektem jsme tak navázali na naši autorskou ražbu České hory, která představuje nejznámější tuzemské vrcholy a zároveň přispívá organizacím na ochranu přírody.

„Jsme přesvědčeni o tom, že o přírodu je nutné pečovat. Proto chceme dlouhodobě dělat vše pro to, aby si lidé uvědomovali, že jsou její nedílnou součástí. Vedle představení krásných fotografií celého světa, hledáme i další možnosti, jak se o ochranu přírody zasloužit. Spojením fotografie a ceniny vzniklo umělecké dílo, jehož zakoupením každý může přispět na smysluplný projekt,“ říká Veronika Souralová, spoluzakladatelka soutěže Czech Nature Photo a ředitelka společnosti Czech Photo.

Fotografii si můžete zarámovat nebo ponechat v papírové knize, kde si zároveň můžete přečíst podrobný popis fotografie a příběh, jak vznikla v češtině a angličtině.

Tento článek je součástí našeho magazínu

Přečíst magazín
Stručně o tomto vydání

Přečíst magazín

Přihlaste se na událost

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Děkujeme! Další informace obdržíte do Vašeho emailu.
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu a zkontrolujte vaše připojení k internetu.
Odkaz na přílohu

Další články z této kategorie

Chcete ochránit své úspory?

Nechte si nezávazně poradit, rádi vám pomůžeme. Napište nám a my se vám v nejbližší době ozveme.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Děkujeme! Zprávu jsme v pořádku obdrželi.
Brzy se Vám ozve jeden z našich zkušených poradců.
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu a zkontrolujte vaše připojení k internetu.

59 poboček se skutečnými odborníky

Od začátku Golden Gate je pro nás důležité být tu pro vás osobně. Proto jsme vybudovali silnou síť poboček po celé České republice, kde nás můžete navštívit a poradit se s našimi certifikovanými poradci. Některé naše kanceláře fungují zároveň jako prostor pro bezpečné vyzvednutí kovů a jejich budoucí výkup. Přijďte se k nám přesvědčit, že vlastnit drahé kovy a bitcoin může opravdu každý.

Zobrazit pobočky

Vracíme penězům hodnotu

Pro ochranu vašich úspor si zvolte důvěryhodného partnera s historií

238+

tun prodaných drahých kovů

70 728

spokojených klientů

13 let

chráníme vaše úspory

59

poboček po celé ČR