x
17.3.2022
22.9.2021

Vyšehradské fórum 2021

Dne 21. října v 18 hodin se po loňské nucené pauze opět vracíme s naší největší vzdělávací akcí do Kongresového centra Praha. Zároveň ti, kterým on-line forma přednášek více vyhovuje, budou mít opět možnost sledovat Vyšehradské fórum z pohodlí svého domova.

Cílem Vyšehradského fóra je jasně a objektivně informovat o aktuálních ekonomických tématech a možnostech investic v podání předních odborníků. Vstupenky a podrobné informace o konferenci a minulých ročnících získáte na stránkách vysehradskeforum.cz.

Letošními přednášejícími budou slovenský ekonom, spoluzakladatel a předseda INESS Juraj Karpiš a zakladatel a obchodní ředitel společnosti Golden Gate Pavel Ryba.

Přednáška Juraje Karpiše Covid experiment – peníze po pandemii vysvětlí, proč navzdory pandemii stále nemáme krizi, jaké indikátory bychom měli sledovat při vyhlížení budoucích ekonomických a finančních problémů a jak v této době postupovat při správě osobních financí. Pavel Ryba představí téma 17 zlatých pravidel bezpečného investování a správy majetku, která nám pomohou se správně orientovat nejen v penězích a investicích, ale i v době, ve které žijeme, a uchovat či rozmnožit majetek v jakýchkoliv časech.

Na závěr konference proběhne také autogramiáda knihy Pavla Ryby Zlatý boss a publikace Špatné peníze Juraje Karpiše, která je nyní nově přeložena do češtiny.

Vyšehradské fórum se pravidelně koná už od roku 2013 a za tu dobu se stalo největší investiční konferencí v České republice i na Slovensku. Věnuje se zásadním tématům, jako jsou podstata měnového uspořádání, udržitelnost dluhů, ekonomické cykly, jak se vyznat v investičních aktivech a měnících se úrokových sazbách apod. Snaží se zároveň propojovat různé obory, takže v minulých letech si účastníci konference mohli poslechnout například předního světového archeologa profesora Miroslava Bártu. Investice i reálné dění v ekonomice totiž nelze dobře pochopit bez širších souvislostí a bez historie.

Video pozvánky obou řečníků si můžete zhlédnout zde:

Tento článek je součástí našeho magazínu

Přečíst magazín
Stručně o tomto vydání

Přečíst magazín

Přihlaste se na událost

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Děkujeme! Další informace obdržíte do Vašeho emailu.
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu a zkontrolujte vaše připojení k internetu.
Odkaz na přílohu

Další články z této kategorie

Chcete ochránit své úspory?

Nechte si nezávazně poradit, rádi vám pomůžeme. Napište nám a my se vám v nejbližší době ozveme.

Odesláním potvrzujete, že jste se seznámil/a s pravidly pro zpracování osobních údajů.
Děkujeme! Zprávu jsme v pořádku obdrželi.
Brzy se Vám ozve jeden z našich zkušených poradců.
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu a zkontrolujte vaše připojení k internetu.

59 poboček se skutečnými odborníky

Od začátku Golden Gate je pro nás důležité být tu pro vás osobně. Proto jsme vybudovali silnou síť poboček po celé České republice, kde nás můžete navštívit a poradit se s našimi certifikovanými poradci. Některé naše kanceláře fungují zároveň jako prostor pro bezpečné vyzvednutí kovů a jejich budoucí výkup. Přijďte se k nám přesvědčit, že vlastnit drahé kovy a bitcoin může opravdu každý.

Zobrazit pobočky

Vracíme penězům hodnotu

Pro ochranu vašich úspor si zvolte důvěryhodného partnera s historií

28 mld.+

korun jste
s námi již
investovali

71 235

spokojených klientů

13 let

chráníme vaše úspory

59

poboček po celé ČR