+420 776 448 853
(Po-Pá, 8:00-17:00)
17.3.2022
22.9.2021

Vyšehradské fórum 2021

Dne 21. října v 18 hodin se po loňské nucené pauze opět vracíme s naší největší vzdělávací akcí do Kongresového centra Praha. Zároveň ti, kterým on-line forma přednášek více vyhovuje, budou mít opět možnost sledovat Vyšehradské fórum z pohodlí svého domova.

Cílem Vyšehradského fóra je jasně a objektivně informovat o aktuálních ekonomických tématech a možnostech investic v podání předních odborníků. Vstupenky a podrobné informace o konferenci a minulých ročnících získáte na stránkách vysehradskeforum.cz.

Letošními přednášejícími budou slovenský ekonom, spoluzakladatel a předseda INESS Juraj Karpiš a zakladatel a obchodní ředitel společnosti Golden Gate Pavel Ryba.

Přednáška Juraje Karpiše Covid experiment – peníze po pandemii vysvětlí, proč navzdory pandemii stále nemáme krizi, jaké indikátory bychom měli sledovat při vyhlížení budoucích ekonomických a finančních problémů a jak v této době postupovat při správě osobních financí. Pavel Ryba představí téma 17 zlatých pravidel bezpečného investování a správy majetku, která nám pomohou se správně orientovat nejen v penězích a investicích, ale i v době, ve které žijeme, a uchovat či rozmnožit majetek v jakýchkoliv časech.

Na závěr konference proběhne také autogramiáda knihy Pavla Ryby Zlatý boss a publikace Špatné peníze Juraje Karpiše, která je nyní nově přeložena do češtiny.

Vyšehradské fórum se pravidelně koná už od roku 2013 a za tu dobu se stalo největší investiční konferencí v České republice i na Slovensku. Věnuje se zásadním tématům, jako jsou podstata měnového uspořádání, udržitelnost dluhů, ekonomické cykly, jak se vyznat v investičních aktivech a měnících se úrokových sazbách apod. Snaží se zároveň propojovat různé obory, takže v minulých letech si účastníci konference mohli poslechnout například předního světového archeologa profesora Miroslava Bártu. Investice i reálné dění v ekonomice totiž nelze dobře pochopit bez širších souvislostí a bez historie.

Video pozvánky obou řečníků si můžete zhlédnout zde:

Přihlaste se na událost

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Děkujeme! Další informace obdržíte do Vašeho emailu.
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu a zkontrolujte vaše připojení k internetu.
Odkaz na přílohu

Chcete ochránit své úspory?

Nechte si nezávazně poradit, rádi vám pomůžeme. Napište nám a my se vám v nejbližší době ozveme.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Děkujeme! Zprávu jsme v pořádku obdrželi.
Brzy se Vám ozve jeden z našich zkušených poradců.
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu a zkontrolujte vaše připojení k internetu.

58 poboček se skutečnými odborníky

Už od začátku je pro nás důležité být tu pro vás osobně. Proto jsme vybudovali silnou síť poboček po celé České republice, kde nás můžete navštívit a poradit se s našimi certifikovanými poradci. Některé naše kanceláře fungují zároveň jako prostor pro bezpečné vyzvednutí kovů a jejich budoucí výkup. Přijďte se k nám sami přesvědčit, že vlastnit drahé kovy může opravdu každý.

Zobrazit pobočky

Vracíme penězům hodnotu

Pro ochranu vašich úspor si zvolte důvěryhodného partnera s historií

185+

tun prodaných drahých kovů

63 962

spokojených klientů

12 let

chráníme vaše úspory

58

poboček po celé ČR