KOMODITNÍ ÚČET

Zlato, stříbro i platina v jediném účtu

Náš produkt Komoditní účet nahrazuje a výrazně zjednodušuje spoření do všech nejznámějších fyzických drahých kovů. Spustili jsme jej v říjnu 2018 a jde o jedinečný produkt pro spoření do drahých kovů a mincí, kterým opět určujeme trendy ve službách pro klienty. Naši klienti při správě svých investic do drahých kovů využívají špičkový informační systém. V něm najdou ve své klientské zóně transparentní a jasný přehled o stavu svých nákupů zlata, stříbra a platiny.

Výhody komoditního účtu

Komoditní účet vám zajistí

Uložit část majetku mimo bankovní systém

Vytvoření rezervy na důchod, vlastní bydlení nebo pro děti

Ochranu majetku v penězích, aby byl připraven na jakoukoliv dobu

Výhodnou investici

Unikátní produkt svého druhu

Jako první totiž umožňuje spoření do zlata, stříbra a platiny na společné platformě

Komoditní účet

Komoditní účet je možností pro každého, kdo chce ekonomický cyklus využít ve svůj prospěch.

Klient GOLDEN GATE, majitel Komoditního účtu, si může v průběhu spoření libovolně měnit poměr jednotlivých drahých kovů i skladbu slitků a mincí. Snadno tak svou investici přizpůsobí situaci na trzích, nakupuje efektivněji a lépe diverzifikuje své portfolio. V průběhu spoření je navíc možné měnit také formu nakupovaných kovů, což umožňuje naspořit cílovou částku v pestré skladbě slitků a mincí.

Spořit v Komoditním účtu je možné již od 500 Kč měsíčně. Účet umožňuje i při menších platbách spoření do větších slitků, čímž klient získává výhodnější gramovou cenu drahých kovů než při nákupu malých slitků.

Díky informačnímu systému mají klienti možnost naspořené kovy nebo jejich část kdykoliv on-line zpět odprodat. Vzhledem k nadstandardním výkupním cenám tak mohou velmi rychle realizovat odkup přesně v okamžiku zajímavého cenového nárůstu cen drahých kovů. Hned poté mají finanční prostředky obratem na svém účtu.
Pokud klient nemůže zasílat pravidelné platby do spoření, může je kdykoli přerušit bez nutnosti smlouvu vypovídat. Na druhou stranu může i nadále využívat aktuálních poklesů cen zlata, stříbra i platiny, o kterých pravidelně informujeme, a formou mimořádných plateb si nakoupit ve spoření každý drahý kov samostatně.

Nabídka produktů v komoditním účtu

V rámci Komoditního účtu jsme do naší nabídky zařadili zlaté slitky ve velikostech 5 g, 10 g, 20 g a 1 oz, CombiBar 20x 1 g a CombiBar 50x 1 g, zlaté mince australský Klokan 1 oz a Klokan 1/2 oz a nově také zlatá mince Maple Leaf 1 oz. Mezi stříbrnými slitky můžete vybírat ve velikosti 100 g, 250 g, 500 g a 1 kg a od slévárny Scottsdale slitek Stacker 1 kg . Zvolit také můžete platinový slitek o velikosti 1 oz od slévárny Valcambi.

Přidali jsme také řadu nových produktů. Oblíbené se ihned staly tuby stříbrných investičních mincí Maple Leaf a American Eagle. Tyto nejznámější investiční mince si tak naši klienti mohou pořídit za výhodnější ceny než při nákupu jednotlivých mincí.

Nejprodávanějším investičním slitkem přitom stabilně zůstává zlatá unce o váze 31,1 g.

Uživatelé původních spořicích produktů GOLDEN GATE si je mohou do Komoditního účtu jednoduše převést. Do jednoho Komoditního účtu lze libovolně slučovat i více původních spoření.

Komoditní účet

Chcete se dozvědět víc?

Zanechte nám své kontaktní údaje a my se vám v nejbližší době nezávazně ozveme.

Vaše osobní údaje budeme zpracovávat v souladu s pravidly nakládání s osobními údaji.

Pravidelně spořící klienty odměňujeme bonusovými gramy.

Kontaktní formulář