Moderní služby

Informační servis při korekci drahých kovů

Naše klienty ve vhodný čas upozorňujeme na výhodnou možnost nákupu drahých kovů při cenové korekci, aby mohli využít při spoření nižší průměrné ceny, a výhodně tak nakupovat fyzické zlato a stříbro za aktuálně nižší ceny. Celkem od nás obdrželi již deset upozornění.

Online výkup - likvidita drahých kovů

Díky této službě mají naši klienti v případě akutní potřeby finančních prostředků možnost on-line odprodávat nejen u nás uskladněné, ale i rozspořené slitky a mince. Takto realizovaný výkup probíhá na dálku s tím, že finanční prostředky mají naši klienti nejpozději druhý den na svém účtu. Nabízíme tak špičkovou službu při zajištění likvidity naspořených kovů.

Individuální sledování cen

Každý klient si může nastavit ve své klientské zóně individuální hlídání cen drahých kovů, do kterých spoří. Systém pak hlídá pohyb cen slitků a upozorní klienta v okamžiku, kdy cena dosáhne jím zadané hodnoty. Klient tak může v každém okamžiku reagovat na cenový pohyb, ať už s úmyslem kov nakoupit, nebo jej odprodat. Nabízíme tak ideální a komfortní servis pro každého.

Týdenní zprávy z trhů

Všechny spořící klienty a klienty s jednorázovým nákupem nad 100 tis. Kč odměňujeme nadstandardní službou s týdenním přehledem aktuálního stavu na trzích. Na týdenní bázi informujeme naše klienty o tom, co se stalo zásadního na finančních trzích a v ekonomice, i o výhledu na další období. Komentujeme také předpokládaný budoucí vývoj, který je doplněn velmi fundovanou analýzou.

Komplexní servis dodávky kovů

Naši klienti mají standardně možnost osobního odběru kovů v našich kancelářích. Postupně rozšiřujeme výdejní místa do všech krajských měst v České republice. V dodávce kovů pomáhají našim klientům i specializovaní poradci, kteří mohou klientům v tomto ohledu zajistit osobní servis. Kromě zasílání poštou je také možné využít dopravy bezpečnostní agenturou.

Zabezpečená úschova

Pro naši klientelu zajišťujeme i časově neomezenou úschovu zakoupených drahých kovů. Kdykoli si klient může své kovy z úschovy vyzvednout, a to buď všechny zakoupené slitky a mince, nebo jen jejich část. Preferujeme však, aby klient měl svůj kov fyzicky u sebe. Díky tomu bude mít svou investici skutečně ve vlastních rukou a v případě potřeby kdykoli k dispozici.

Překlady vzdělávacích materiálů

Kromě vydávání vlastních textů překládá GOLDEN GATE do češtiny také zahraniční materiály, které souvisejí s investováním do drahých kovů. Tradičním projektem je videoseriál Tajemství peněz Michaela Maloneyho, který spolu s českými titulky uveřejňujeme na našich webových stránkách a na serveru YouTube. V roce 2018 jsme připravili překlad devátého a desátého dílu s názvem Pád impérií: Řím versus USA. Maloney v nich varuje před znehodnocováním měny a přirovnává současnou ekonomickou situaci v USA k pádu antického Říma.

Analýzy a komentáře

Představitelé GOLDEN GATE bývají často oslovováni sdělovacími prostředky, aby se vyjádřili k aktuálním ekonomickým tématům.  Obchodní ředitel Pavel Ryba pravidelně komentuje pro hlavní ekonomická média vývoj na trzích a dění v ekonomice. Makroekonom Marek Brávník na serveru iDnes.cz v seriálu Škola investora radí, jak správně a efektivně investovat.

Kontaktní formulář