pARTNEŘI

Golden Gate odebírá zlato a stříbro od světových sléváren napřímo, bez prostředníků.

Spolupracujeme pouze s nejlepšími slévárnami, které splňují přísné standardy a mohou pro své produkty používat označení Good Delivery – certifikát, jenž umožňuje se zlatem kdekoli na světě obchodovat a označuje investiční slitky nejvyšší kvality.

Valcambi SA
Švýcarsko
Největší světová rafinérie. Jako jediná působí na 5 kontinentech. Zpracování drahých kovů se věnuje více něž 50 let. Využívá nejmodejnější systémy pro kontrolu bezpečnosti a kvality. Laboratoř Valcambi získala jako první uznání švýcarské vlády za zkoušky ryzosti, obchod a tavení cenných kovů. Přes 40 let jediným výrobce slitků pro banku Credit Suisse. Ročně vyprodukuje neuveřitelných 1 400 tun zlata a 700 tun stříbra. Je vedoucím globálním hráčem.

The Perth Mint Australia
Austrálie
Australská slévárna The Perth Mint byla založena v roce 1899 jako pobočka královské mincovny v Londýně, která měla za úkol zpracovávat zlato od státu, které pocházelo z nově objevených východních nalezišť. V 1998 došlo ke sloučení tří zpracovatelů zlata a zlatých komponentů pro šperkařství do jednoho subjektu. Nejvíce obchoduje do celého světa slitky ryzího investičního zlata a zlatých a stříbrných investičních mincí. Vše dle nejvyšších světových standardů Good Delivery.

Argor Heraeus SA
Švýcarsko
Argor-Heraeus SA, přední mezinárodní rafinérie zlata a výrobce prutů, byla založena v roce 1951. Má hlavní centrálu v Mendrisio vzdáleného 17 km od Lugano na jihovýchodě Švýcarska. Vedle zlata společnost rafinuje (zušlechťuje) stříbro, platinu a palladium, produkuje pruty a další produkty pro průmysl vzácných kovů. Výroba probíhá v Mendrisio. Ročně zpracuje zhruba 400 tun ryzího zlata. V roce 2004 Londýnská Asociace Obchodu se zlatem a stříbrem jmenovala Argor-Heraeus SA jedním z pěti garantů do LBMA Good Delivery systému.

Pamp SA
Švýcarsko
Slévárna PAMP S.A. (Produits Artistiques Metaux Precieux) je prestižním zpracovatelem drahých kovů. Značka je lídrem na trzích USA, Blízkého východu a Indie. Zabývá se zejména průmyslovým zpracováním drahých kovů. Založena v roce 1977.
Je držitelem certifikátu Good Delivery londýnské burzy drahých kovů LBMA – to dokládá maximální možnou kvalitu a zaručuje volnou směnitelnost jejích slitků kdekoli na světě.

Kontaktní formulář