Proč se přidat právě k nám?

Trh s obrovským potenciálem

Lidé v Česku mají drtivou většinu svých úspor a kapitálu uloženou ve finančních produktech, v menší míře ve vlastních nemovitostech. Investiční zlato, které by mělo být nedílnou součástí majetku, však vlastní zatím jen 3 % české populace. V západní Evropě zlato a stříbro patří mezi zcela běžná investiční aktiva, v průměru je drží kolem 15 % domácností. Podobně jako u jiných investičních trendů (v minulosti například stavební spoření) však začínáme západní sousedy dohánět. 

Dnes odhadujeme velikost trhu se zlatem v Česku na 3 až 4 miliardy korun ročně. Úspory českých domácností přitom dosahují asi 6,5 bilionu korun. Pokud by lidé uložili do zlata alespoň 10 % majetku, čeká nás trh o velikosti 650 miliard.

Zlato je něco, co lidé velmi potřebují, ale zatím to nemají.

Smysl a dlouhodobá perspektiva

Řada firem prodává produkty, které jsou aktuálně v trendu, ale chybí jim vize, co dál.  S námi vybudujete byznys, kterému se bude dařit v době krize a nestability, stejně tak v době ekonomické prosperity. A to proto, že jako řádní hospodáři nejsme zaměření pouze na jediný produkt. Přijde doba, kdy bude výhodné a správné nakoupené zlato prodat zpět slévárnám. A koupit do majetku další, v té době levné, investice efektivně a v souladu s vývojem ekonomiky. A to vlastní investiční nástroje se specifickým řízením rizik. Máme vizi na desetiletí. Každý, kdo podniká s námi, tak buduje dlouhodobě udržitelný byznys.

Hands making a frame sign over sunset

Naučíte se, jak vybudovat dlouhodobě stabilní majetek

Díky Golden Gate si vybudujete slušný příjem, navíc se naučíte, jak s penězi pracovat a jak si zajistit skutečnou finanční svobodu. Pomůžeme vám rozvinout vaše profesní i osobní dovednosti. Učíme nejen naše klienty, ale i spolupracovníky chápat souvislosti v ekonomice a rozumět investicím.

Jsme lídrem trhu

Důraz na vzdělání je jedním z důvodů, proč jsme jedničkou v investičních kovech v Česku a největším obchodníkem se stříbrem v Evropě, přestože ceny komodit v posledních letech setrvale klesaly. Klient je pro nás partner, kterého postupně učíme zorientovat se ve světě investic i v ekonomických cyklech, a on nám to vrací svou důvěrou.

Jako jediní na českém trhu navíc nabízíme platformu, která kombinuje investice do zlata, stříbra i platiny v jediném účtu. Díky dobře poskládanému portfoliu získá klient stabilitu, kterou může doplnit o zajímavé stříbrné mince, které často umí nabídnout zajímavý výnos v kratším čase. S námi mají klienti čas i peníze na své straně.

Pavel Kupka a Pavel Ryba, zakladatelé GOLDEN GATE CZ a.s.

Staňte se i Vy součástí našeho týmu

Vaše osobní údaje budeme zpracovávat v souladu s pravidly nakládání s osobními údaji.
Kontaktní formulář