Proč zlato?

10 důvodů, proč investovat do zlata právě nyní

1.

Investiční zlato je jistota. Uchovává si hodnotu již po celou dobu lidských dějin.

2.

Zlato je celosvětově uznávané platidlo, koupíte za něj jakoukoli skutečnou hodnotu kdekoli na světě.

3.

Zlato ochraňuje peníze před vysokou inflací či měnovou reformou. Ve 20. století bylo v Evropě více než 40 hyperinflací či měnových reforem. Úspory ve zlatě si stále drží svou hodnotu.

4.

Zlato je vysoce likvidní, směnitelné za peníze v řádu desítek hodin kdekoli na světě. Některé banky přijímají zlato jako zástavu.

5.

Zlato je investice do fyzického, reálného aktiva. Tato investice je naprosto anonymní a jednoduše přenosná.

6.

Zlato je vzácné. Celosvětové zásoby jsou omezené. Snadno těžitelná ložiska zlata a stříbra jsme již vytěžili.

7.

Zlato představuje svobodu. Je to hmatatelný likvidní kapitál, který strčíte do kapsy a odcestujete s ním, kam budete chtít. Do krabičky od cigaret se vám vejde zlato za 2,5 mil. Kč.

8.

Zlato nelze žádným způsobem uměle vyrobit. Získáváme jej stále nákladnější a náročnější těžbou. Za posledních 5 let vzrostly náklady na těžbu o 90 % a dále rostou.

9.

Poptávka po zlatě dlouhodobě převyšuje nabídku a možnosti těžby, proto zlato v posledních 10 letech významně zhodnocuje.

10.

Centrální banky a vlády drží a dokonce navyšují své zlaté rezervy v podobě investičního zlata. Zlaté rezervy totiž poslouží jako základ pro nový měnový systém vlád v případě zhroucení světového měnového systému.

Začněte s námi spořit do zlata

Vlastnit zlato nemusí být výsadou jen investorů. My jsme připravili variantu, která je dostupná naprosto pro každého! Je to náš unikátní KOMODITNÍ ÚČET. Účet umožňuje i při menších platbách spoření do větších slitků, čímž klient získává výhodnější gramovou cenu drahých kovů než při nákupu malých slitků. Spořit do zlata je možné již od 500 Kč měsíčně.

Zlato je od počátku spoření vaše. U nás nečekáte až dosáhnete cílové částky. Jakmile naspoříte slitek, fyzicky jej dostáváte do ruky následně spoříte do dalšího slitku. 

Jak spoření funguje

Chcete se dozvědět víc?

Zanechte nám své kontaktní údaje a my se vám v nejbližší době nezávazně ozveme.

Vaše osobní údaje budeme zpracovávat v souladu s pravidly nakládání s osobními údaji.
Kontaktní formulář