VF_baner-640x312

Vyšehradské fórum 2021

Dne 21. října v 18 hodin se po loňské nucené pauze opět vracíme s naší největší vzdělávací akcí do Kongresového centra Praha. Zároveň ti, kterým on-line forma přednášek více vyhovuje, budou mít opět možnost sledovat Vyšehradské fórum z pohodlí svého domova. Cílem Vyšehradského fóra je jasně a objektivně informovat o aktuálních ekonomických tématech a možnostech investic v podání předních odborníků. Vstupenky a podrobné informace o konferenci a minulých ročnících získáte na stránkách https://vysehradskeforum.cz/.

Letošními přednášejícími budou slovenský ekonom, spoluzakladatel a předseda INESS Juraj Karpiš a zakladatel a obchodní ředitel společnosti Golden Gate CZ Pavel Ryba.

Přednáška Juraje Karpiše Covid experiment – peníze po pandemii vysvětlí, proč navzdory pandemii stále nemáme krizi, jaké indikátory bychom měli sledovat při vyhlížení budoucích ekonomických a finančních problémů a jak v této době postupovat při správě osobních financí. Pavel Ryba představí téma 17 zlatých pravidel bezpečného investování a správy majetku, která nám pomohou se správně orientovat nejen v penězích a investicích, ale i v době, ve které žijeme, a uchovat či rozmnožit majetek v jakýchkoliv časech.

Na závěr konference proběhne také autogramiáda knihy Pavla Ryby Zlatý boss a publikace Špatné peníze Juraje Karpiše, která je nyní nově přeložena do češtiny.

Vyšehradské fórum se pravidelně koná už od roku 2013 a za tu dobu se stalo největší investiční konferencí v České republice i na Slovensku. Věnuje se zásadním tématům, jako jsou podstata měnového uspořádání, udržitelnost dluhů, ekonomické cykly, jak se vyznat v investičních aktivech a měnících se úrokových sazbách apod. Snaží se zároveň propojovat různé obory, takže v minulých letech si účastníci konference mohli poslechnout například předního světového archeologa profesora Miroslava Bártu. Investice i reálné dění v ekonomice totiž nelze dobře pochopit bez širších souvislostí a bez historie.

 Video pozvánky obou řečníků si můžete zhlédnout zde:

sdílejte článek

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Kontaktní formulář