VF2020_FB_fin_VF2020_FB_ilu_obdelnik2b

Vyšehradské fórum poprvé on-line

Osmý ročník největší investiční konference v České republice můžete letos sledovat z pohodlí domova. On-line přenos začne 22. října 2020 od 18.00 hodin. Opět se můžete těšit na informacemi nabité přednášky předních odborníků na aktuální ekonomická témata.

Účast bude tentokrát mezinárodní. Prvním řečníkem je rakouský ekonom a vedoucí společník investiční společnosti Incrementum AG Ronald-Peter Stöferle. Je spoluautorem zprávy In Gold We Trust (Věříme ve zlato), která se v průběhu let stala jednou z nejprestižnějších publikací o zlatě, penězích a inflaci. Podílel se také na mezinárodním bestselleru Rakouská škola pro investory. Jeho přednáška s názvem Vstoupili jsme do zlaté dekády? se bude věnovat roli zlata v éře inflace a nízkých úrokových sazeb, nastíní budoucí scénáře a zamyslí se nad úlohou zlata v portfoliu v příštích deseti letech.

Druhým přednášejícím bude obchodní ředitel, hlavní analytik a jeden ze zakladatelů Golden Gate Pavel Ryba. Je autorem několika ekonomických přednášek, připravuje analýzy a pro média komentuje dění na trzích. V letošním roce vydal svou první knihu Zlatý boss, který chodil bos. Jeho přednáška Dlouhodobá investiční strategie – teorie permanentního portfolia představí, jak si dlouhodobě vytvářet a spravovat robustní portfolio napříč ekonomickými cykly, jak toto portfolio funguje v prostředí inflace, deflace, ekonomické prosperity i ekonomické recese a jakým způsobem tuto strategii reálně aplikovat v dnešní době.

Vyšehradské fórum je konference pro všechny, již se zajímají o finance a investice. Získáte zde důležité informace přímo od ekonomických expertů, kteří dokonale znají finanční prostředí a umí složité problémy podat jednoduchou a srozumitelnou formou. Více informací o konferenci a vstupenkách se dozvíte přímo na stránkách Vyšehradského fóra.

sdílejte článek

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email

Důležité upozornění

Naše výdejní místa jsou od 22. 10. 2020 i nadále k dispozici pro rezervovaný výdej kovů. Z důvodů omezení však není možný prodej za hotové, ani prodej materiálů a knih. Doporučujeme využít možnosti zaslání zboží prostřednictvím poštovní zásilky.

Děkujeme

Kontaktní formulář