SPOŘENÍ DO ZLATA, STŘÍBRA A PLATINY

Spoření do drahých kovů je běžnou a jednou z nejbezpečnějších a nejjednodušších možností, jak ochránit a zhodnotit své prostředky.

Spoření je určeno lidem, kteří…

chtějí smysluplně spořit, věří tradičním hodnotám, mají svůj majetek pod kontrolou a chtějí si zachovat životní úroveň i v důchodu.

Proč spoření využívá stále více lidí?

Zlato i stříbro je výbornou ochranou peněz před znehodnocením. Mělo by být součástí portfolia každého investora. Avšak jen málo klientů má prostředky na jednorázové nákupy v řádech desítek či stovek tisíců korun. Proto jsme připravili variantu, která je dostupná naprosto pro každého! Je to náš unikátní KOMODITNÍ ÚČET. Postupně na splátky kupujete kovy vyšších gramáží a tím šetříte. Výrobní náklady slitků se promítají do jejich ceny a tak není příliš výhodné si kupovat velké množství malých slitků.

Slitky (zlata, stříbra, platiny) jsou od počátku spoření vaše. U nás nečekáte až dosáhnete cílové částky. Jakmile naspoříte slitek, fyzicky jej dostáváte do ruky následně spoříte do dalšího slitku.

Jak spoření funguje

Chcete se dozvědět víc?

Zanechte nám své kontaktní údaje a my se vám v nejbližší době nezávazně ozveme.

Vaše osobní údaje budeme zpracovávat v souladu s pravidly nakládání s osobními údaji.

Důležité upozornění

Naše výdejní místa jsou od 22. 10. 2020 i nadále k dispozici pro rezervovaný výdej kovů. Z důvodů omezení však není možný prodej za hotové, ani prodej materiálů a knih. Doporučujeme využít možnosti zaslání zboží prostřednictvím poštovní zásilky.

Děkujeme

Kontaktní formulář